Reklama

kostka-granitowa-strzegom-kostka-brukowaKOSTKA GRANITOWA

Kostka granitowa nadaje się wręcz idealnie do ogrodu czy sadu, gdyż jest to materiał doskonale radzący sobie z wszelkimi zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi. Nie są mu groźne ani mróz, ani tym bardziej wilgoć. Doskonale radzi sobie również z wysokimi temperaturami. Jest to spowodowane głównie strukturą skały granitowej.
Tego typu materiał może posłużyć nam między innymi jako
ciekawy element ozdobny. Z kostki można bowiem wykonać: grille, fontanny czy altany ogrodowe. Poza tym za jego pomocą, mamy też możliwość wyodrębnienia ścieżek czy alejek ogrodowych lub w sadzie. Kostka granitowa różnokolorowa może zostać też przez nas wykorzystana jako murek czy wysoki krawężnik wokół naszych rabat. Ciekawe wrażenie może też zrobić wykonany ozdobny murek wokół kwitnących drzewek czy krzewów. Takie akcenty świetnie ożywiają dany teren.

 

Kostkę w ogrodzie czy sadzie można też wykorzystać wówczas, gdy nie chcemy martwić się o stan naszego trawnika. Z powodzeniem może go zastąpić, a na takiej przestrzeni można u stawić meble ogrodowe i stworzyć coś na wzór zewnętrznego tarasu wypoczynkowego. Ustawiając na takiej „kostkowej” powierzchni dużą huśtawkę nasz ogród czy sad, również zyska na swoim wyglądzie. W tym przypadku kostka z granitu jawi się jako materiał o praktycznym zastosowaniu.

 

Nasza firma oferuje kostkę w różnych rozmiarach:

 

kostka szara i żółta 4/6 cm

kostka-granitowa-4x6szaraIdealnie nadaje sie na chodniki i ścieżki

wydajność ok. 7,8 m2/t

oblicz ile potrzebujesz kostki

kostka szara i szaro-żółta 7/9 cm

kostka-granitowa-7x9 szaraStosowana jest przy budowie chodników i podjazdów

wydajność ok. 5,5 m2/t

oblicz ile potrzebujesz kostki

kostka szara, żółta i szaro-żółta 8/11 cm

kostka-granitowa-8-11szaro-zoltaIdealnie nadaje się na wybrukowanie podjazdu do garażu lub miejsce bardziej narażone na nacisk

wydajność ok. 4,8 m2/t

oblicz ile potrzebujesz kostki

kostka szara, żółta i szaro-żółta 15/17 cm

kostka-granitowa-15x17zoltaInaczej nazywana brukiem granitowym - stosuje się ją główie przy budowie dróg, przystanków autobusowych oraz miejsc o dużym nateżeniu ruchu

wydajność ok. 2,9 m2/t

oblicz ile potrzebujesz kostki

strona wykonana przez STRONY WWW | REKLAMA mKreator.pl |